• Ubytování Praha 3 - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Praha 3 - Switch to English   
  • Unterkunft Praha 3 - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Praha 3 - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Прaгa 3 - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Praha 3
Praha 3 - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

SKLEP accommodation ***
[ Ubytovanie Praha 3 - Seifertova 53 ] - Praha

SKLEP accommodation

Sklep accommodation v Prahe ubytovanie služby:. Sklep accommodation v Prahe ponúka Internet & Coffee Sklep, Wi-Fi pripojenie, ľahké spojenie s centrom mesta a jazdenie na koňoch. Možnosť zabezpečiť raňajky alebo polpenziu. Možnosť prenájmu garáže alebo miesta na stráženom parkovisku, ktoré sa nachádza oproti Sklep accommodation v Prahe. Ubytovanie v Prahe Sklep accommodation okolí:.

ceny od 500,00 Kč

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov), nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 80 metrov)
TV miestnosťInformačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 80,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 125,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €),stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieCateringové službyTaxiSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Merrion Hotel ****
[ Ubytovanie Praha 3 - Jeseniova 49 ] - Praha

Merrion Hotel

Všetky izby hotela Merrion v Prahe sú dvojlôžkové, komfortne a elegantne zariadené moderným talianskym nábytkom. Do vybavenia každej izby hotela Merrion v Prahe patrí vaňa alebo sprcha s WC, sušič vlasov, minibar, písací stôl, telefón s priamou voľbou. V hoteli Merrion v Prahe máte možnosť využiť zadarmo vysokorýchlostný LAN Internet, osobné trezor na notebook a iné cennostitelevizi so satelitnými stanicami, klimatizáciu.

ceny od 1 795,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 400,00 €)KlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €),stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieTaxiSekretárske služby, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIEInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Lobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTuristikaBusiness

Hotel Carlton ****
[ Ubytovanie Praha 3 - Táboritská 18 ] - Praha

Hotel Carlton

Hotel Carlton v Prahe ponúka spoznať Žižkov, kde je hotel Carlton umiestnený, je vzdialený od centra mesta iba 1 kilometer. Neďaleko sa nachádza kultúrny klub palác Akropolis, obchodné palác Flóra a známa Žižkovská televízna veža. Hlavná vlaková stanica sa nachádza len 10 minút od hotela a električková zastávka je umiestnená len pár krokov od hotela. V blízkosti hotela môžete navštíviť veľa útulných krčmičiek a barov.

Informačná službaVýťahBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: NIE (cena 4,00 €),na izbeDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 14,00 €)Bezbariérový prístupKlimatizáciaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínTaxiZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Lobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)

Hotel Ariston & Ariston Patio ****
[ Ubytovanie Praha 3 - Seifertova 65/615 ] - Praha

Hotel Ariston & Ariston Patio

V okolí hotela potom nájdete rad typických žižkovských krčiem s ponukou tradičnej slovenskej kuchyne, ale aj moderné reštaurácie, pizzerie, kaviarne a bary. Ubytovanie Ariston Patio hotel v Prahe služby. V hoteli Ariston Patio v Prahe môžete usporiadať rôzne akcie na mieru ako konferencie, plesy, svadby, ankety v spoločenskom sále o rozlohe 280 m2. Sála je vhodný tiež na aukcie, dražby, zasadnutí akcionárov a správnych rád.

Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 200Prednášková sálaVýťahBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: NIE (cena 4,00 €),na izbeIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 14,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 18,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Lobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)

Hotel Ostaš *** ***
[ Ubytovanie Praha 3 - Orebitská 8 ] - Praha

Hotel Ostaš ***

Trojhviezdičkový hotel Ostaš v Prahe je secesnej hotel rodinného typu, ktorý sa nachádza v mestskej časti Praha 3 - Žižkov v pokojnom prostredí pri parku Vítkov a pritom len kúsok od historického centra mesta. Hotel Ostaš v Prahe ubytovanie. Hotel Ostaš v Prahe ponúka ubytovanie v izbách s celkovou kapacitou 79 lôžok. Útulné hotelové izby sú príjemne zariadené a poskytujú potrebné pohodlie a súkromie pre Váš nerušený odpočinok.

ceny od 700,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 30VýťahBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínTaxiSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)TuristikaRomantickéBusinessLacné ubytovanie

ABEX HOSTEL UBYTOVNA *
[ Ubytovanie Praha 3 - Jana Želivského 2726/2 ] - Praha

ABEX HOSTEL UBYTOVNA

V prípade potreby je vám k dispozícii pranie a žehlenie, a tiež úschovňa cenných predmetov na recepcii alebo úschova bicyklov. V Prahe ubytovanie Ubytovňa ABEX Hostel okolí:. Ubytovňa ABEX Hostel v Prahe ponúka vo svojom okolí možnosť navštíviť veľké množstvo historických i kultúrnych pamiatok, reštaurácií, barov, športových zariadení. Ubytovňa ABEX Hostel v Prahe poskytuje vo svojom okolí bohaté kultúrne i športové vyžitie po celý rok.

ceny od 205,00 Kč
TV miestnosťInformačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 40,00 €)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Pension a ubytovna Chmelnice **
[ Ubytovanie Praha 3 - Na Chmelnici 1957/9 ] - Praha

Pension a ubytovna Chmelnice

Dopravné spojenie penzióne Chmelnice v Prahe s centrom mesta aj ostatnými časťami je vynikajúci, zaisťujú ho predovšetkým 3 denné a 1 nočný električková linka. Penzion a ubytovňa Chmelnice v Prahe ubytovanie. Penzion a ubytovňa Chmelnice v Prahe disponuje dvoch, troch a štvorlôžkovými izbe, v ktorých sa pohodlne vyspí až 315 hostí. Na výber majú medzi izbami Basic, Economy a Standard. Niektoré izby penziónu Chmelnice v Prahe majú vlastnú kúpeľňu so sociálnym zariadením.

ceny od 225,00 Kč
TV miestnosťVýťahPranie prádlaIzbová službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternet,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínTaxiÚschovňa bicyklovInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOStolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)

APARTHOTEL AMADEUS ***
[ Ubytovanie Praha 3 - Dalimilova 10 ] - Praha

APARTHOTEL AMADEUS

Hotel Amadeus v Prahe ponúka ubytovanie v Prahe v dvoch budovách prepojených chodbou s jedným vstupom do spoločnej recepcie. Aparthotel Amadeus v Prahe ubytovanie:. Aparthotel Amadeus v Prahe ponúka na ubytovanie prevažne dvojlôžkové izby. Niektoré izby sú prístupné z pavlače - špecialita starších domov v tejto oblasti Prahy. Aparthotel Amadeus má všetky izby a apartmány vybavené vlastným sociálnym zariadením toaleta, sprcha, televízia so satelitom a telefónom s priamou voľbou.

ceny od 600,00 Kč
Informačná službaVýťahBezpečnostná schránkaDomáci maznáčikoviaBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNORecepcia 24 hodínHotelový transportTaxiZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Vyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)TuristikaRomantickéPobyty s deťmiBusinessLacné ubytovanie

Hotel Ehrlich ****
[ Ubytovanie Praha 3 - Koněvova 79 ] - Praha

Hotel Ehrlich

Ubytovanie v Prahe hotel Elhrich okolí. Praha je najvyhľadávanejšie a najnavštevovanejšie miesto v SR kvôli svojej histórii, pamiatkam a kultúre. V Prahe si na svoje príde na svoje aj mladá generácia, ktorá podľahne bohatému nočnému životu a ak budete chcieť z ruchu veľkomesta na chvíľu utiecť, môžete navštíviť napríklad známou pržskou ZOO alebo niektorú z prístupných záhrad. Medzi nejvyýznamější pamiatky patrí Hradčany, Pražský hrad, Vyšehrad a Petřín.

Konferenčná/spoločenská miestnosťPranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNOBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 300,00 €)KlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 15,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNORecepcia 24 hodínSprievodca, je poskytované zadarmo: ÁNOZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: ÁNOTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE

Hotel Taurus ***
[ Ubytovanie Praha 3 - Vinohradská 105 ] - Praha

Hotel Taurus

Hotel TAURUS * * * * is situated in the centre of the city right in the METRO underground station, just a few minutes from the Wenceslas Square, the National Museum and the Old Town, in the superb quarter of Royal Vinohrady. Hotel TAURUS * * * * is situated in the centre of the city right in the METRO underground station, just a few minutes from the Wenceslas Square, the National Museum and the Old Town, in the superb quarter of Royal Vinohrady.

Informačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNODivadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Vyhliadkové letyReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)RomantickéPobyty s deťmiLacné ubytovanie
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA